Uudised välismaalt

Dead of Winteri promod müügis

Kõigile Dead of Winteri fännidele on hea uudis – nimelt on Plaid Hat Games’i veebipoest võimalik omale soetada Kodiak Colby ja Felicia Day promokaarte. Selle uudise kirjutamise hetkel olid olemasolevad eksemplarid küll välja müüdud, kuid võeti vastu juba tellimusi uue partii tarbeks. Hind ise polnudki nii üüratu…

Täpsem info PHG veebipoest: http://www.plaidhatgames.com/store

 

 

Arkham – polegi enam kõikvõimas?

Kui panna kokku Kickstarter ja Arkham, võiks eeldada, et nii kahe-kolmekordne eesmärkide täitumine on sama hästi kui garanteeritud. Paraku selgus, et päris nii see pole – nii ebaõnnestus Dann Kriss Gamesi poolt algatatud Arkham Nights projekt, mille puhul oli tegemist Lovecrafti maailmas toimuva seltskonnamänguga. Kas oli projekti ettevalmistus napp, rahvas tüdinud uuest hundimängu versioonist või mingi kolmas põhjus – selleks on nüüd vajalik mõningast analüüsi teha.

Projekt ise on aga nähtav SIIT.

 

 

Uudised GMT-lt

Millises staadiumis on GMT mängude digiversioonid? Millist Mark Hermani uusimat mängu reklaamib GMT nii?

1 minut õppimiseks
5 minutit mängimiseks
1 tund kui lapsed ilma sinuta mängivad: hindamatu

Vastus on SIIN

 

 

Brass Deluxe… NOT

Eagle Gryphon on plaanimas Kickstarteri toel välja anda lauamängude edetabeli esikümnesse kuulunud Brassi deluxe-versiooni, mis sisaldaks muuhulgas 2-le mängijale mõeldud mängulauda ning metallist raha. Mängu autor Martin Wallace on aga Treefrogi blogis kirja pannud sellele omapoolse kommentaari, millest selgub, et lugu Brassist, Age of Steam’ist, FRED-ist ja Eagle Gryphonist on suhteliselt segane – ja kulmineerub selle pisikese detailiga, et EG-l puuduvat üleüldse õigused Brassi väljaandmiseks.

Igatahes on lugu segane ning igaüks saab seda ise selgemaks lugeda siit: http://www.treefroggames.com/fred

Nagu arvata võis, on teema käima tõmmanud ka BGG, kus lisaks Wallace’ile ütlevad sõna sekka ka Eagle Gryphoni esindajad ning ka FFG tegevjuht. 17 lehekülge teemat on SIIN

 

 

Kingdom Builderi uusim laiend küsimärgi all

Samas pole Eagle vs Wallace teema ainus teema, mis viimastel nädalatel mängijate kirgi kütnud on – nimelt on analoogne saaga saatmas Queen Gamesi nende plaanil anda välja järjekordne Kingdom Builderi laiend. Nagu Queenil tavaks, plaanitakse seda teha läbi Kickstarteri – mängu autori Donald X Vaccarino hinnangul lõpeb aga nendevaheline leping 30. juunil, mis seab omakorda laiendi väljaandmise suure küsimärgi alla.

Lisaks sellele veel ka tasumata jäänud väljamaksed ja kõik muu seonduv – 7 lehekülge teemaarendust BGG-s leiab SIIT

 

 

Lugeja haarab kivi: