Uudised välismaalt

Descenti uus laiend

Taaskord rõõmustab Fantasy Flight Games populaarse seiklusmängu Descent: Journeys in the Dark Second Edition fänne – tootmisliinidelt on müügilettidele jõudnud järjekordne “hero and monster collection”, nimega Crusade of the Forgotten. Nagu eelnevates sama seeria toodetes, on ka siin oodata kolmeteist miniatuuri (neli kangelast ja üheksa kurjamit) ja kahte uhiuut seiklust.

Täismahus uudis koos täpsema kirjeldusega on saadaval FFG lehelt SIIT

 

Talisman: The Woodland


Sajandite vältel on haldjad hoidnud oma valdused kõigile surelikele juurdepääsmatuna – kuid ajad muutuvad ja nüüd on kõigil Välisest Regioonist võimalik suunduda otse haldjate salapärastesse ja salakavalatesse metsadesse. Teed vormivad end seal vastavalt vajadusele, juhus võib sulle osaks tuua kas kuninga viha või kuninganna poolehoiu ning päris metsa südames ootab sind sinu määratud saatus…

Talismani laiend Woodland toob seega endaga kaasa haldjate müstilise maailma koos kõikvõimalike seal peituvate olenditega. Samas pole uued mitte ainult saabuvad tegelaskujud vaid pisut muutub ka mängu temaatiline osa – nimelt lisab antud laiend ka kolm alternatiivset mängulõppu.

Tekkis huvi? Täismahus uudis koos täpsema kirjeldusega on saadaval FFG lehelt SIIT

 

Gates of Arkham


Kolmandaks tutvustatavaks FFG laiendiks valisime sedapuhku populaarsele koostöömängule Elder Sign loodud Gates of Arkhami, mis (nagu laienditele ikka tavaks) lisaks olemasoleva mängu värskendamisele toob juurde ka päris uut mängumehaanikat. Nii on võimalik nüüdsest mängida Streets of Arkham mängumoodi, kus uurijad valivad asukoha ilma teadmata mis neid seal ees ootab. Muidugi lisandub ka hulk Iidseid, kel senistest veelgi jõledamad eriomadused – nii et kui teie mängugrupile põhimäng juba liiga lihtne ja rutiinne tundub, saab Gates of Arkham olema igati meeldivaks värskenduseks.

Täismahus uudis koos täpsema kirjeldusega on saadaval FFG lehelt SIIT

 

Age of Conan on tagasi

Tegelikult kui päris aus olla siis veel mitte – kuid Ares Games on FFG-lt endale saanud Age of Conani väljaandmise õigused ning sellega on neil suured plaanid. Juba on teada ka esimese laiendi nimi – “Adventures in Hyboria” – kus peamiseks subjektiks on Conan ise. Tõsi, tootmist ja väljaandmist plaanitakse rahastada läbi (üllatus-üllatus!) Kickstarteri ning poelettidele plaanitakse laiend saada alles järgmise aasta kevadel.

Täismahus uudis koos täpsema kirjeldusega on saadaval  SIIT

 

Trains 2-mängija kaardid

Lauamängude kirjastaja AEG on fännide suureks rõõmuks pannud oma veebi tasuta allalaetavaks 2014 GenConil jagatud Trainsi 2-mängija kaardid. Pikka juttu tegema ei hakka, huvilised saavad need alla laadida SIIT (1.6 MB).

 

SotM: The Video Game

Kõigil Sentinels of the Multiverse’i fännidel tasub 16. oktoobriks kõrvale panna 9.99$ väärtuses kehtivat käibevahendit, kuna just selleks päevaks on plaanitud vastavasisulise videomängu lansseerimine. Kirjastaja kinnitusel on tegemist sajaprotsendiliselt autentselt kaardimängu digitaliseerimisega ning see sisaldab kogu SotM-i sisu 10 kangelase, 10 Kurikaela ning 4 Keskkonnaga.

Mis veel? Esimesed 5000 ostjat saavad omale ka tasuta SotM-i promokaardi füüsilisele lauamängule. Ilma saatekuludeta. Kusiganes sa ka elad. Ehk nagu nad ise ütlevad: “If you can live there, we can send it there.

Täpsem infot SIIT

Lugeja haarab kivi: