Uudised Eestist

Verivärsked lauamängulaagrid

Kõigile organiseeritud lauamänguüritusi  nautivatele tegelastele on meil kaks lauspositiivset sõnumit. Brain Games on paika pannud oma suvise lauamängulaagri toimumise aja ning koha – ajaks on 12-14 juuni ja kohaks Tuksi tervise- ja spordikeskus Läänemaal. Hetkeseisuga pole laagrisse registreerumine veel alanud, kuid peaks kohe-kohe pihta hakkama, seega tasub pilku peal hoida vastaval sündmusel FB-s.

Kuid see pole veel kõik! Tuginedes veebruarikuise sõjamängulaagri suurele edule (vt. great success) otsustas sõjamängulaagri kindralstaap hakata korraldama regulaarseid kordusõppuseid ning järgmine sõjamängulaager saab teoks 22.-24. mail taaskord Sauga Avatud Noortekeskuses. Registreerumine on juba alanud, täpsem info taaskord FB-s.

 

“Lembitu” auhinnamäng

Kodumaine lauamängukirjastus 2D6 on välja kuulutanud auhinnamängu, kus läheb loosi vähemalt üks verivärske eestlaste muistsel vabadusvõitlusel põhinev lauamäng “Lembitu”. Mängus osalemiseks tuleb minna lembitu.2d6.ee kampaanialehele ning vastata õigesti sealsetele küsimustele. Mida rohkem õigeid vastuseid, seda rohkem võiduvõimalust, mida rohkem osalejaid seda rohkem mänge loosirattasse läheb.

 

Muljed 1830 sügisturniirist

Märtsikuu keskel jõudis lõpule rahvusvahelise 1830 turniiri esimene voor, kus oli kokku 48 osalejat kaheksast eri riigist – ja kuna üks neist oli nii Eesti kui VP ajakirja esindaja Aigar, räägimegi sellest sündmusest Eesti uudiste rubriigis. 48 osalejat oli jagatud 12 mängu vahel, ehk siis neljased lauad, kus teise vooru pääsesid edasi iga laua võitja pluss kaks parimat teise koha omanikku kõigi laudade peale kokku. Ei julge sugugi öelda, et osa võttis maailma paremik, kuid kindlasti olid kohal väga head mängijad, kellest mitmegagi oli meite mehel õnnestunud ka varem sama laua taga mängida. Oma mängus läks ta vastakuti Austraalia, Kanada ning USA mängijatega – paraku kujunes see mäng aga suhteliselt pingevabaks. Austraallase mängu keskfaasis tehtud vea tõttu sai Kanada esindaja omale tol hetkel juba kolmanda presidendistaatuse ning kindlustas omale seeläbi juba siis mänguvõidu. Austraallasel ja ameeriklasel õnnestus Aigari töö tulemusel ka korralik summa oma raha uute rongide alla panna, mille tõttu sai ta rahulikult teise kohaga lõpetada, lõppskooriks kujunes 11719-8176-5570-4727. Teise ringi paraku selle teise koha tulemusega edasi ei pääsenud, seega tuleb uusi turniire ootama jääda. Statistikahuvilistele: 12-st mängust tervelt 3 lõppesid mängija pankrotistumise tõttu.

Aga miks me räägime märtsikuus lõppevast sügisturniirist? Sest kogu tegevus toimus e-posti, Railsi ja Dropboxi vahendusel ja üks mängudest venis tõesti sedavõrd kaua.

 

Lauamängulaupäev Kiili rahvamajas

18. aprillil toimub meeleolukas lauamängulaupäev Tallinna lähedal Kiili rahvamajas. Algusajaks on keskpäev ning mängupäevak kestab seni, kuni huvilisi jätkub. Täpsem info – sellelt FB lehelt.

 

 

GameGuard – parim kaitse sinu lauamängudele!

Uus kodumaine firma GameGuard OÜ pakub kasulikke aksessuaare kõigile neile, kes tahavad oma lauamängukarbi sisemust kuidagi paremini ja mugavamalt korrastada. Nende funktsionaalsed karbisisud arvestavad just selle mängu vajadusi, mille tarbeks nad loodud on, lisaks on saadaval suur valik kaardikilesid. Täpsem info valiku, hindade, saadavuse, saatmise ja kõige muu kohta nende kodulehelt.

 

 

Mortal Kombat X: Final Round

Uudistebloki lõpetuseks midagi ka neile, kes lisaks lauamängudele hindavad ka konsooligraafika poolt pakutavat visuaali ning puldi abil tekitatavat virtuaalmaailma – nimelt ootavad meie head sõbrad Hobbygamerist kõiki huvilisi 18. aprillil Mortal Kombat X võistlusele Tallinnas, Salve 9b.  Täpsem info Hobbygameri sündmusekirjelduses.

Lugeja haarab kivi: