Uudised Eestist

Aasta mängu valimine

Aasta Mäng 2014Lauamänge on palju ning kõik nad pakuvad reeglina positiivseid elamusi – mõned pisut rohkem, teised pisut vähem. Milline mäng on aga käesoleval aastal enim positiivseid emotsioone pakkunud, ehk isegi nii paljudele mänguritele korraga, et saaks uhkusega kanda tiitlit Aasta Mäng 2014? Selleks kutsumegi VP toimetuse poolt teid meile andma teada mängu(de)st, mis on teile käesoleval aastal enim elamust pakkunud – olgu see siis kas tänu heale mängumehaanikale, põnevale teemale või hoopis silmailu pakkuvale kujundusele. Tegemist ei pea sugugi olema käesoleval aastal ilmavalgust näinud mängudega – täiesti piisav on, kui olete seda vähemalt korra sel aastal mänginud. Ja isegi seda me muidugi kontrollima ei hakka.

Teie poolt ootame infot kuni 10. detsembri südaööni – peale seda korjame vastused kokku, grupeerime ja kategoriseerime ning paneme avalikule hääletusele – et juba jaanuari alguses selguks, milliseid mänge võib Eesti lauamängurite arvates pidada 2014 aasta parimateks.

Oma lemmikuid saate sisestada SIIN

 

Uus aasta lauamängulaagritega

Meil on rõõm teatada, et 2015 aasta algab suisa kahe lauamängulaagriga. Brain Gamesi poolt korraldatav Talvine Lauamängulaager toimub juba jaanuaris, ehk siis 16-18.01.2015, Pärnumaal Jõulumäe Tervisekeskuses. Registreerumine pole küll veel ametlikult alanud, kuid kõigil huvilistel on võimalik enda osalemismõtetest juba korraldajatele FB kaudu teada anda.

Lisaks on veebruari keskel (13-15.02) kohalikud mänguentusiastid korraldamas sõjamängulaagrit, kus on võimalik tavalistest kuubikuliigutamistest pisut konfliktsemaid mänge kogeda – samas ei vaata aga keegi ka pahaselt kui sinna oma Stone Age’iga kohale minna. Sõjamängulaagri täpne toimumiskoht pole veel teada, täpsemat infot saab selle tekkimisel teada kõige operatiivsemalt FB lauamängujuttude grupist.

 

 

Mängime suurelt!

Novembri alguses toimus suur videomängude mängimise üritus Viimsi kinosaalides, kus toimusid turniirid ning jagati auhindasid. Lisaks põnevale digitaalsele melule sai kohapeal proovida ka lauamänge Kadabra Eesti ja lauamängud.ee kaasabil. Seega – kui tõesti seekord ürituse maha magasid, salvesta omale Hobbygameri kodulehe aadress ning jälgi neid ühtlasi Facebookis. Game on!

 

 

Android: Netrunneri turniirisari lõpusirgel

Tallinnas Lorieni lauamängupoes toimuval Android: Netrunneri turniirisarjal on mõlemas seerias jäänud pidada veel vaid üks eelvoor. Algajate seerias on Luca omale finaali pääsemise juba garanteerinud, ülejäänud kolmele kohale tuleb aga viimases voorus äge heitlus. Masters-seerias on veel kõik lahtine ning loodetavasti pakub viimane voor veel mõnusaid üllatusi. Jääme ootama! Lisainfo koos tabeliseisudega, nagu ikka, Android: Netrunneri kohalikult FB lehelt.

 

 

 

Lugeja haarab kivi: