Uudised Eestist

  • Kõigil Android: Netrunneri huvilistel on nüüdsest suurepärane võimalus liituda vastava Facebooki grupiga, mille abil on lihtsam leida omale mängupartnereid, -aega ja -kohta. Grupi looja Luca Marzola sõnul on sinna oodatud kõik huvilised, esialgu lihtsalt mängima, kui aga huvilisi piisavalt, saab ka turniiride peale juba mõtlema hakata.

  • Juba sel teisipäeval on Tallinnas, kohvikus „Seitse C“ (Lauteri 7C), toimumas populaarse (laste)mängu Loopin Louie miniturniir. Olgugi et tegemist on ametlikult lastemänguga, on selle lihtsus ja suur mängijate omavaheline toimetamine pannud pisarateni naerma ka kõige karmimad sõjamängurid. Eelregistreerumisel on üritus tasuta, parimale on auhind!

  • Ludo lauamängupood korraldab taas suvist lauamängulaagrit, kus on kolm päeva sisustatud kõikvõimalike kategooriate ja raskusastmetega lauamängudega. Laager toimub 18.-20. juulini Viljandimaal Holstre-Polli spordi- ja puhkekeskuses, täpsemat infot registreerumise kohta leiate siit.

  • Kõigil jalgpallihuvilistel on võimalus liituda lauamangud.ee poolt korraldatava MM ennustusvõistlusega, aadressil mm2014.lauamangud.ee. Osalemine on tasuta, kuid parimatele auhinnad, peaauhinna on teemakohaselt välja pannud kodumaine jalgpallimäng SuperFut.

  • Meil on rõõm teatada, et Eesti lauamängumaastik täienes taas ühe kodumaise seltskonnamängu võrra. Nimelt on Goldmerk Games välja andnud Meelis Looveeri uusima mängu „Tark Mees Taskus“. Kirjastaja eelinfo mängu kohta on: „Tark mees taskus on lihtne, lõbus ja arendav Eestis välja mõeldud seltskonna-kaardimängude sari. Kaardi ühel küljel on täht, teisel küljel teema. Vooru alguses avatakse kaart kategooria-poolega lauale ja kaart paki pealt näitab tähte, millega sõnad algama peavad. Kes on kiireim ja hüüab esimesena antud teema alla sobiva sõna, mis algab antud tähega, saab kaardi endale võidupunktiks. Reeglites lisaks mimeid muid lõbusaid mänguvariante! “ – loodetavasti saame seda VP järgmistes numbrites juba täpsemalt tutvustada.

Lugeja haarab kivi: