Sissejuhatus

September. Inimesed on end suvilatest ning randadest lahti kiskunud ning taas linnade ümber kogunenud. Selle üle on hea meel, sest ehk jääb pärast tavapärast väsitavat puhkust rohkem aega ka lauamängude tarbeks. Esimesi märke sellest juba on – Ticket to Ride’i turniir sai eduka lõpu ning Android: Netrunneri turniir on kohe algamas. Mõlemad tasuta.

September. Kõigile kooliskäijatele uus algus. Samamoodi on käesolev kuu uus algus lauamängupoele Lorien, kes loodetavasti pakub lauamänguritele põnevaid mänge ning mõnusat koosviibimiskohta veel pikalt-pikalt. Jõudu ning jaksu tegijatele!

September. “Kõik-kõik on uus septembrikuus…” – ja nii ka VP puhul. Päris kõik uus ei ole, kuid ühte-teist nipet-näpet on ikka lisandunud. Nii on näiteks nüüdsest võimalus kommenteerida, Facebooki lahkel kaasabil. Õitsegu sada lille, võistelgu sada koolkonda, käivitugu kollektiivne aju!

September. Saagikorjamise aeg. See ei lähe nüüd küll päris enam teemaga kokku, kuid toimetuses korrastustöid tehes avastasime hulgaliselt mitmesuguste lauamängude demokaarte ning minilaiendeid. Jagaksime neid meelsasti teiega, kuid pole ühtegi põnevat ideed… traditsiooniline jaga-siis-võidad on nii… igav. Äkki on teil mingeid ideid, kirjutage ning joonistage.

September. Pagan, vihma hakkas sadama.

Aigar Alaveer

 

 

 

Lugeja haarab kivi: