Eesti uudised

Ticket to Ride maailmameistrivõistlused

ttrLauamängude kirjastaja Days of Wonder on käesoleval aastal korraldamas lauamängu Ticket to Ride maailmameistrivõistluseid, kus peaauhinnaks on unustamatu Aasia-reis kahele kuulsa Idaekspressiga. Ka Eesti mänguhuvilistel on võimalik selle auhinna poole pürgida – nimelt on Kadabra Estonia korraldamas MM-i Eesti eelvooru, mille koondvõitja saabki õiguse esindada Eestit septembris Pariisis toimuvatel maailmameistrivõistlustel.

Eelvoorudes osalemine on täiesti tasuta ning järgmine turniir toimub juba 09. augustil Tallinnas, kohvikus “Seitse C” (aadressil Lauteri 7C). Eelvoorus osalemiseks saatke vabas vormis taotlus aadressile valentin@kadabra.eu ja/või hakake Kadabra Estonia sõbraks Facebookis: https://www.facebook.com/kadabraestonia

Täpsem info Eesti eelvoorude kohta on saadaval SIIT, maailmameistrivõistluste ning peaauhinna kohta aga Days of Wonderi lehelt.

 

Ludo Lauamängupood vahetas nii nime kui asukohta

Alates augustist kannavad Ludo Lauamängupoed uut nime – Brain Games – ning seda nii Tallinna kui Tartu kauplused. Seoses Ülemiste keskuse laienemisega on Brain Gamesi Tallinna kauplus muutnud ühtlasi keskuse siseselt asukohta ning 29. juulil avatigi uus kauplus juba uue nime all. Asukohaks on endiselt keskuse raudteepoolne osa, kuid nüüd juba Apollo ja R-Kioski juures.

 

Lugeja haarab kivi: